Rodinný dom v Tekovskej Breznici pri Novej Bani

Rodinný dom v Tekovskej Breznici pri Novej Bani NOVINKA

IMG real ponúka na predaj priestranný slnečný rodinný dom v tichej časti obce Tekovská Breznica (vhodný samozrejme aj na chalupárčenie, nakoľko je v blízkosti krásnej prírody).

Tekovská Breznica je malebná dedinka s výborným prístupom k diaľnici. V obci je škola, škôlka, obchody..., obec je napojená na Novú Baňu, v ktorej je dostupná kompletná občianska vybavenosť.

Dom je postavený na rovinatom pozemku s výborným prístupom, na okraji ktorého tečie potôčik, šum vytvára pokojné prostredie. Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. V prízemí je kuchyňa s malou izbou, ktorá je spojená s terasou (majitelia tu vychutnávali letné dni vo vírivke). Tiež je v prízemí technická miestnosť - vykurovacie telesá sú na pevné palivo (samostatný kotol), na zemný plyn (samostatný kotol). Vykurovanie sa dá používať obojživelne podľa potrieb. Prvé poschodie domu je veľmi pekne zrekonštruované, čo zabezpečuje okamžité využívanie domu po nasťahovaní. V izbách a chodbách sú nové okná, stierky, podlahy, elektroinštalácie, vodoinštalácia - priestor na nový kuchynský kút je pripravený na dopojenie. Kúpeľňa je murovaná s pôvodným obkladom a sanitou. V dome je možné zobytniť podkrovie, pôvodnú manzardu. Tento krásny domček je voľný ihneď, predáva sa s kompletným zariadením.

Bližšie informácie na tel. čísle 0911 628 808.

Cena
140 000 €
Cena podlahovej plochy
875,00 € / m2
Lokalita
Tekovská Breznica (okres Žarnovica)
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
zmiešaná
Zateplenie
nie
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
160,0 m2
Plocha pivnice
30,0 m2
Plocha pozemku
264,0 m2
Zastavaná plocha
120,0 m2
Celková / univerzálna plocha
264,0 m2
Izieb
4
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
2
Špájz / komôr
1
Šatníkov
1
Zariadenie
zariadený
Poschodí celkom
2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie