Investičnú nehnuteľnosť v obci Vyhne

Investičnú nehnuteľnosť v obci Vyhne Exkluzívne iba u nás NOVINKA

Ponúkame na predaj investičnú nehnuteľnosť, ktorá je vhodná na vybudovanie apartmánového domu, alebo nájomných bytov. Nachádza sa priamo pri aquaparku Vodný raj Vyhne.

Predávaný dom je trojpodlažná budova susediaca s areálom aquaparku Vodný raj Vyhne a Tenisových kurtov, kde aktívne tečie liečivá termálna voda cez Vyhniansky travertín. Budova sa nachádza v novovznikajúcom rekreačnom areály LOCOPROJECT s.r.o., zameranom na poskytovanie ubytovania a služieb turistom, rekreantom, a návštevníkom Vodného raja Vyhne. Rekonštrukciou zatiaľ prešla iba strecha, ktorá bola kompletne v roku 2020 vymenená vrátane krovu. Existujúca štúdia navrhuje v budove vybudovať 9 samostatných apartmánov so spoločnou recepciou a je súčasťou ceny nehnuteľnosti. Celková úžitková plocha je 345m2. Parkovanie je možné priamo pri dome. Nehnuteľnosť má pripravené všetky dostupné inžinierske siete /elektrika, voda, kanalizácia/, vrátane dátovej prípojky. Nehnuteľnosť sa predáva s možnosťou odpočítania DPH. Cena je uvádzaná za m2.

Vyhne sú malebná obec, ktorá je vstupnou bránou do Štiavnických vrchov, vzdialená od Banskej Štiavnice 10km, s najstarším pivovarom na Slovensku, najrozľahlejším Kamenným morom v Strednej Európe. Obec leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových a relaxačných aktivít. Obec disponuje veľkým aquaparkom Vodný raj Vyhne, kde je celoročná prevádzka. Tento aquaparkový komplex sa má tiež v krátkom čase zväčšiť o ďalšie vnútorné bazény. V blízkom okolí obce je Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa a tiež napr. Zveropark, Salamandra rezort, množstvo krásnych cyklotrás (Bikom k Tajchom), bežkárskych trás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií. 

 

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911 628 808

Cena
377 € / m2
Cena podlahovej plochy
1,09 € / m2
Lokalita
Vyhne (okres Žiar nad Hronom)
Typ
Rekreačný objekt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
zmiešaná
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
345,0 m2
Plocha pozemku
475,0 m2
Zastavaná plocha
168,0 m2
Celková / univerzálna plocha
475,0 m2
Poschodí celkom
3
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie