Slnečný pozemok s pekným výhľadom - Žarnovica (Lukavica)

Slnečný pozemok s pekným výhľadom - Žarnovica (Lukavica) Exkluzívne iba u nás

IMG real Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s pekným výhľadom - Žarnovica (časť Lukavica).

Pozemok sa nachádza neďaleko miesta, kde je liečivá sila prírody v podobe termálneho prameňa Lukavica. Tento prameň je možné využiť na celoročné ozdravovanie tela. Tichá lokalita pozemku ponúka nádherný výhľad. Pozemok je mierne svahovitý a jeho rozmer je cca 29x60, čo predstavuje 1766m2. Je zaradený ako TTP s možnosťou stavby rodinného domu, rekreačnej chaty, alebo mobilného domu, k čomu existuje aj potvrdenie a geodetický plán. Vedie k nemu lesná cesta a elektrina je v blízkom dosahu. Tento výnimočný pozemok je voľný ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch.

Okolie Žarnovice Vám ponúka široké spektrum celoročného a rekreačného využitia ako napr. kúpanie a otužovanie v tajchoch Hodruša-Hámre, Ski centrum Salamandra resort, Ski Blanc Ostrý Grúň - Kolárová a ešte mnoho ďalších. Táto pokojná a krásna lokalita je vyhľadávaným miestom turistov a cykloturistov. V blízkom okolí sa tiež nachádza Banská Štiavnica, Nová Baňa, Hliník nad Hronom, Žiar nad Hronom, Hodruša-Hámre.

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911 628 808

Cena
22 000 €
28 000 €
Lokalita
Žarnovica
Typ
Pre rodinné domy
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Plocha pozemku
1 766,0 m2
Celková / univerzálna plocha
1 766,0 m2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie