Slnečný dom s garážou v tichej ulici mesta Žarnovica

Slnečný dom s garážou v tichej ulici mesta Žarnovica Exkluzívne iba u nás

IMG real ponúka na predaj slnečný dom s garážou v tichej časti mesta Žarnovica.

 

Tento pekný 6 izbový rodinný dom s garážou leží na 8á rovinatom pozemku a je situovaný do tichého a kľudného prostredia. Dom prešiel čiastočnou modernou rekonštrukciou a je postavený z tehly. Pozostáva z prízemia a jedného nadzemného podlažia. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, veľká obývačka s jedálňou a východom na záhradnú terasu, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa s WC, komora, predsieň so vstupom do garáže. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza veľká chodba, 4 izby, kúpeľňa s WC a komora. V obývačke na 1.NP môžete využiť posedenie na slnečnej loggii. Kúrenie je plynové, ale kľudne si môžete zakúriť aj krbom v obývačke na prízemí. Dom je napojený na všetky IS: plyn, elektrina, voda, kanalizácia a môže slúžiť aj ako dvojgeneračný. Vonku na pozemku stojí skleník a dreváreň.

V okresnom meste Žarnovica je výborná občianska vybavenosť: materská, základná a hudobná škola, pošta, obchody, reštaurácie a veľa prosperujúcich firiem, ktoré tvoria zázemie a kvalitnejší život v meste. Tiež leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít. V blízkom okolí je Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa a tiež napr. Zveropark, Vodný raj Vyhne, Salamandra rezort, kilometre cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
210 000 €
240 000 €
Cena podlahovej plochy
1 166,67 € / m2
Lokalita
Žarnovica
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Rok výstavby
1981
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Zateplenie
nie
Druh parkovania
garáž
Podlahová plocha
180,0 m2
Plocha pozemku
815,0 m2
Zastavaná plocha
411,0 m2
Celková / univerzálna plocha
815,0 m2
Izieb
6
Kúpelní
2
WC
2
Kuchýň
1
Logií
1
Terás
1
Špájz / komôr
3
Garáží
1
Zariadenie
zariadený
Poschodí celkom
2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie