2i byt v malej bytovke mesta Žarnovica

IMG real ponúka na predaj 2 izbový byt v malej bytovke mesta Žarnovica.

 

Tento dvojizbový bytík sa nachádza na prízemí dvojposchodového bytového domu a jeho úžitková plocha je 79,5m2. Byt je dispozične situovaný ako dvoj-izbový, s kuchyňou, zádverím, chodbou, kúpeľňou s WC a špajzkou na potraviny. K bytu prislúcha aj pristavená kotolňa, kde je možné vykurovanie plynom, alebo aj na pevné palivo. V roku 2016 boli vymenené pôvodné okná za plastové. Kúpeľňové jadro je vymurované a steny sú obložené keramickým obkladom. Pri byte je aj časť pozemku, kde je záhradka pre priaznivcov domácich potravín, domček na náradie a priestor pre parkovanie auta. Tento byt je voľný ihneď a bez akýchkoľvek tiarch.

 

Okresné mesto Žarnovica disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a je priamo napojené na diaľnicu R1. Lokalita bytového domu je tichá a pokojná v okrajovej časti mesta. V blízkosti bytového domu sa nachádza: pošta, úrady, predajne potravín, drogérie, elektra, pekáreň, škôlka, škola a veľa ďalšieho. Mesto leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít. V blízkom okolí sa nachádza Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa a tiež napr. Zveropark, Vodný raj Vyhne, Salamandra rezort, Pekný les, kilometre cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
cena na vyžiadanie
Lokalita
Žarnovica
Typ
2-izbový byt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Rok výstavby
1956
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Zateplenie
nie
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
79,5 m2
Izieb
2
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Terás
1
Špájz / komôr
1
Zariadenie
čiastočne zariadený
Poschodie
1
Poschodí celkom
2
Chcem bližšie informácie