Rodinný dom s terasou a výhľadom na vodnú nádrž Ružiná (Lučenec)

IMG real ponúka na predaj rodinný dom s krásnou drevenou terasou, z ktorej je výhľad priamo na vodnú nádrž Ružiná (Ružiná - Lučenec)

 

Tento rodinný domček leží na 8á rovinatom pozemku a je situovaný do tichého a kľudného prostredia, ktorý ponúka výhľad priamo na vodnú nádrž Ružiná. Dom prešiel modernou rekonštrukciou a je postavený z tehly. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza veľká chodba, 3 izby, kúpeľňa s WC a útulná kuchyňa spojená s krásnou drevenou terasou, z ktorej vidieť už spomínanú vodnú nádrž. Krásna drevená terasa dodáva tomuto domu pokojné miestečko pre spoločné chvíle s rodinou, alebo priateľmi. Na prízemí sa nachádza technická miestnosť s kotlom a zásobníkom vody, ktorá je prerobená na hosťovskú miestnosť. Tiež je tu ale v ďalšej miestnosti dostatok miesta na odkladanie športových a záhradných potrieb. Teplo v dome zabezpečuje plynový kotol, ktorý je napojený na radiátory v kombinácií s podlahovým kúrením. V letných dňoch Vás zase ochladí klimatizácia umiestnená v obývačke. Tento domček je napojený na všetky IS: plyn, elektrika, voda, kanalizácia a vonku v krásne upravenej záhrade nájdete bazén s filtráciou, altánok s posedením, domček na náradie a veľa zelene s ovocnými stromami. Domček je pripravený na každodenné bývanie, ale aj ako víkendové sídlo.

Obec Ružiná je rekreačná oblasť, ktorá ponúka výbornú občiansku vybavenosť pre pohodové bývanie v krásnej prírode. Možno ju aj charakterizovať, ako dovolenkovú destináciu, a teda bývanie v tejto obci je akoby ste boli stále na dovolenke. Obec je vyhľadávanou destináciou všetkých, ktorí milujú športové aktivity a relax. Nájdete tu: vodnú nádrž s plážami, bufety, reštaurácie, športoviská, škôlku, školu a mnoho ďalšieho. V blízkom okolí je možné navštíviť: Hrad Divín, Zichyho kaštieľ, Vígľašský zámok, aquapark Miraj resort v Lučenci a iné. Obec je v blízkosti rýchlostnej cesty R2, ktorá spája mesto Lučenec a Zvolen.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Obhliadku a ďalšie informácie Vám rád poskytnem na tel. čísle + 421 911 628 808

Cena
215 000 €
Cena podlahovej plochy
2 150,00 € / m2
Lokalita
Ružiná (okres Lučenec)
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Zateplenie
áno
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
100,0 m2
Plocha pivnice
12,0 m2
Plocha pozemku
800,0 m2
Celková / univerzálna plocha
800,0 m2
Izieb
3
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Terás
1
Špájz / komôr
1
Zariadenie
zariadený
Poschodí celkom
2
Pivnica
čiastočná
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie