2 izbový byt s pekným výhľadom v meste Žiar nad Hronom

2 izbový byt s pekným výhľadom v meste Žiar nad Hronom Rezervované NOVINKA

IMG real ponúka na predaj kompletne prerobený 2 izbový byt v meste Žiar nad Hronom (sídlisko Etapa - Svitavská).

Tento dvojizbový bytík sa nachádza na 6/7 poschodí a ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu mesta Žiar nad Hronom. Jeho úžitková plocha je 49,9m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: nové plávajúce podlahy, dlažba v kúpeľni vrátane sociálnych zariadení a sanity, vymenené vstupné bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere, nová kuchynská linka na mieru vrátane plynového sporáku, elektrická rúra, vymenená elektroinštalácia a stierky. V obývačke je štýlovo znížený strop so zabudovanými LED svietidlami a el. krbom, ktorý dotvára tejto miestnosti pokoj a harmóniu. Bytový dom je zateplený s výťahom a elektronickým otváraním.

 

Okresné mesto Žiar nad Hronom disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita bytového domu je tichá a pokojná v okrajovej časti sídliska (Etapa - Svitavská). V blízkosti bytového domu sa nachádza: škola, škôlka, reštaurácie, kaderníctvo, predajne potravín, drogérie, elektra, nemocnica a veľa ďalšieho, takže ako sa hovorí, môžete vybehnúť aj v papučiach. Mesto leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít nakoľko disponuje s futbalovým štadiónom, ľadovým štadiónom, plážovým kúpaliskom, streetbalovým ihriskom, skate parkom, kilometrami cyklotrás a ďalšími. Tiež si tu môžete vychutnať kávičky v kaviarňach, alebo zájsť do kina, či do hvezdárne. V blízkom okolí je Kremnica, Hliník nad Hronom, Handlová, Zvolen.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
85 000 €
Cena podlahovej plochy
1 700,00 € / m2
Lokalita
Žiar nad Hronom
Typ
2-izbový byt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia
panelová
Zateplenie
áno
Druh parkovania
verejné parkovanie
Podlahová plocha
50,0 m2
Plocha pivnice
2,0 m2
Celková / univerzálna plocha
50,0 m2
Izieb
2
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Logií
1
Zariadenie
čiastočne zariadený
Poschodie
6
Poschodí celkom
7
Výťah
áno
Pivnica
úplná
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie