Krásny pozemok na samote s kompletnou dokumentáciou pre výstavbu záhradnej chaty Revištské Podzámčie (Žarnovica)

Krásny pozemok na samote s kompletnou dokumentáciou pre výstavbu záhradnej chaty Revištské Podzámčie (Žarnovica) Exkluzívne iba u nás

IMG real Vám ponúka na predaj veľkorysý pozemok na samote s kompletnou dokumentáciou pre výstavbu záhradnej chaty Revištské Podzámčie (Žarnovica).

 

Exkluzívna príležitosť získať veľkorysý stavebný pozemok o rozlohe 8651 m2 so všetkými dokladmi k zahájeniu stavby záhradnej chaty. Tento nikým a ničím nerušený pozemok na samote ponúka panoramatický výhľad na hrad Revištské Podzámčie a krásnu okolitú prírodu. Pozemok je výbornou investíciou do budúcnosti, ale aj príležitosťou vytvoriť si vlastné bývanie podľa Vašich predstáv. Svoje sny o bývaní, alebo chalupárčení môžete začať okamžite realizovať, pretože všetky doklady k zahájeniu stavby budú novému majiteľovi ihneď k dispozícii. Elektrika a voda je už samozrejme pripravená na pozemku.

 

Revištské Podzámčie je turisticko-rekreačná obec v blízkosti okresného mesta Žarnovica. Leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov vodáckych aktivít, nakoľko cez ňu preteká rieka Hron. Nájdete v nej aj niekoľko stravovacích objektov, Zveropark, hrad Revištské Podzámčie a mnoho ďalšieho. Má výborné dopravné napojenie na rýchlostnú cestu R1 pre smer BA, TT, NR, ZC, ZV, BB a v jej blízkom okolí je aj Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa, Vodný raj Vyhne, kúpele Sklené Teplice, Salamandra rezort a mnoho ďalšieho.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
89 999 €
Lokalita
Revištské Podzámčie (okres Žarnovica)
Typ
Pre rodinné domy
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Plocha pozemku
8 651,0 m2
Celková / univerzálna plocha
8 651,0 m2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie