Rodinný dom s krásnou záhradou v obci Zemianska Olča

!!! VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA !!!

IMG real ponúka tento rodinný dom s garážou, dielňou a veľkou záhradou v obci Zemianska Olča (Komárno).

 

Tento pekný 4 izbový rodinný dom s garážou, dielňou a veľkou záhradou leží na pozemku s celkovou rozlohou 1928m2 a jeho úžitková plocha je 187m2. Postavený je od roku 2013 a celkovo pozostáva z prízemia a podkrovia.

Na prízemí domu sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa s komorou, veľkorysá obývačka s jedálňou, kúpeľňa, WC, technická miestnosť a z obývačky môžete prejsť rovno na terasu za domom. V podkroví sa nachádzajú 3 izby s balkónmi, chodba s pracovňou, kúpeľňa a WC. Teplo v dome zabezpečuje plynový kondenzačný kotol JUNKERS cez radiátory, ale kľudne si môžete zakúriť aj v krásnom murovanom krbe nachádzajúcom sa v obývačke. Za domom stojí garáž, dielňa pre domáceho kutila a veľkorysá záhrada s množstvom zelene. Znalecký posudok je na 250.000eur.

 

Zemianska Olča sa nachádza len 22 km od Komárna a má výborné autobusové a železničné spojenie. V obci sa nachádza plnohodnotná občianska vybavenosť so školou, škôlkou, poštou, obchodmi, zdravotným strediskom a tiež napr. pizzeriou. V blízkom okolí je Komárno, Dunajská Streda, Veľký Meder, v ktorom môžete využiť termálne kúpalisku Corvinus. 

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám môže zabezpečiť tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
cena na vyžiadanie
Lokalita
Zemianska Olča (okres Komárno)
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
firemné
Stav
novostavba
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
187,0 m2
Plocha pozemku
1 928,0 m2
Zastavaná plocha
129,0 m2
Izieb
4
Kúpelní
2
WC
2
Kuchýň
1
Balkónov
2
Terás
1
Špájz / komôr
1
Garáží
1
Zariadenie
zariadený
Poschodí celkom
2
Chcem bližšie informácie