Krásny stavebný pozemok na samote v obci Revištské Podzámčie (Žarnovica)

Krásny stavebný pozemok na samote v obci Revištské Podzámčie (Žarnovica) Exkluzívne iba u nás

????IMG real Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v obci Revištské Podzámčie (Žarnovica).

 

Exkluzívna príležitosť získať krásny stavebný pozemok na samote, ktorý ponúka panoramatický výhľad na hrad Revištské Podzámčie a krásnu okolitú prírodu. Celková plocha pozemku je 8651 m2 a predáva sa aj s kompletnou dokumentáciou a všetkými povoleniami k zahájeniu stavby záhradnej chaty (bungalovu). Pozemok je výbornou investíciou do budúcnosti, ale aj príležitosťou vytvoriť si vlastné bývanie, čiže svoje sny o bývaní, alebo chalupárčení si môžete začať okamžite realizovať. Všetky doklady k zahájeniu stavby budú novému majiteľovi ihneď k dispozícii. Elektrika a voda je už samozrejme pripravená na pozemku.

 

Revištské Podzámčie je turisticko-rekreačná obec v blízkosti okresného mesta Žarnovica. Leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov vodáckych aktivít, nakoľko cez ňu preteká rieka Hron. Nájdete v nej aj niekoľko stravovacích objektov, Zveropark, hrad Revištské Podzámčie a mnoho ďalšieho. Má výborné dopravné napojenie na rýchlostnú cestu R1 pre smer BA, TT, NR, ZC, ZV, BB a v jej blízkom okolí je aj Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa, Vodný raj Vyhne, kúpele Sklené Teplice, Salamandra rezort a mnoho ďalšieho.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
11 € / m2
Lokalita
Revištské Podzámčie (okres Žarnovica)
Typ
Pre rodinné domy
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Plocha pozemku
8 651,0 m2
Celková / univerzálna plocha
8 651,0 m2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie