Polyfunkčná budova v obci Hodruša - Hámre (Žarnovica)

!!! NOVINKA !!!

???? IMG real Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v srdci obce Hodruša - Hámre (Žarnovica).

 

Táto dvojpodlažná polyfunkčná budova momentálne slúži miestnej strojárskej firme ako kancelárie s výrobnou halou (možnosť kúpiť aj komplet firmu). Budova ponúka mimoriadne široký záber využiteľnosti, nakoľko je strategicky výborne umiestnená. Môže slúžiť napr. ako výrobná hala, prevádzka s maloobchodnou alebo veľkoobchodnou činnosťou, skladový priestor, administratívna budova, ale kľudne si ju môžete prerobiť aj na nájomné byty s predajňou potravín, alebo kaviarničkou (zákazníci by boli hneď na skok z bytových domov). Vykurovanie priestorov v budove je zabezpečené plynovým kotlom a elektrika je spôsobilá podľa súčasných noriem (220V/380V). Súčasťou nehnuteľnosti sú aj dve uzamykateľné garáže a vlastné parkovanie v areáli pod prístreškom. Celková plocha pozemku je 730 m2, zastavaná plocha 225 m2 + prístrešky a podlahová plocha má 411 m2.

  

Hodruša - Hámre je malebná obec, ktorá disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a je vyhľadávanou destináciou všetkých, ktorí milujú históriu, baníctvo, šport a relax. Obec ponúka viacero výhod, ktoré nenájdete ani vo väčších mestách (napr. tenisové kurty, viacero športových ihrísk, lyžovanie v Salamandra resort, ľadová plocha na korčuľovanie, turistické, bežkárske a cyklistické trasy, 3x tajchy (jazerá). Hodruša-Hámre je aj vstupnou bránou do mesta Banská Štiavnica a na diaľnicu R1 (Žarnovica) je to len pár kilometrov. V blízkosti obce sú aj Žarnovica, Nová Baňa, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Vyhne, Sklené Teplice.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám môže zabezpečiť tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
290 000 €
Cena podlahovej plochy
705,60 € / m2
Lokalita
Hodruša - Hámre (okres Žarnovica)
Typ
obchodné priestory
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia
kvádrová
Zateplenie
áno
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
411,0 m2
Zastavaná plocha
225,0 m2
Celková / univerzálna plocha
730,0 m2
Izieb
5
Kúpelní
2
WC
2
Kuchýň
1
Poschodí celkom
2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie