2 izbový byt s loggiou v meste Žiar nad Hronom

???? IMG real ponúka na predaj 2 izbový byt s loggiou v meste Žiar nad Hronom.

 

Tento dvojizbový bytík sa nachádza na ulici Dukelských hrdinov a je na  2/3 poschodí. Ponúka pokojné miesto pre pohodové bývanie na okraji mesta Žiar nad Hronom. Jeho úžitková plocha je 72,58m2 + 6m2 pivnica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plávajúce podlahy, dlažba v kúpeľni vrátane sociálnych zariadení a sanity, interiérové dvere, kuchynská linka vrátane spotrebičov, stierky. Bytový dom je vkusne zmodernizovaný vrátane zateplenia a zrekonštruovania loggie. Byt je výhodný aj ako investičná príležitosť na ďalší prenájom (nájomník je už k dispozícií). Vizualizácie urobené pre inšpiráciu.

 

Okresné mesto Žiar nad Hronom disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti bytového domu sa nachádza: škola, škôlka, reštaurácie, kaderníctvo, predajne potravín, drogérie, elektra, nemocnica, hvezdáreň, štadión, autobusová stanica a veľa ďalšieho. Mesto leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít nakoľko disponuje futbalovým štadiónom, ľadovým štadiónom, plážovým kúpaliskom, streetbalovým ihriskom, skate parkom, kilometrami cyklotrás a ďalšími. Tiež si tu môžete vychutnať kávičky na teraskách, v kaviarňach, alebo zájsť do kina, či do hvezdárne. V blízkom okolí je Kremnica, Hliník nad Hronom, Handlová, Zvolen, Žarnovica.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
78 000 €
Cena podlahovej plochy
1 074,38 € / m2
Lokalita
Žiar nad Hronom
Typ
2-izbový byt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
panelová
Zateplenie
áno
Druh parkovania
verejné parkovanie
Podlahová plocha
72,6 m2
Plocha pivnice
6,0 m2
Celková / univerzálna plocha
73,0 m2
Izieb
2
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Logií
1
Zariadenie
čiastočne zariadený
Poschodie
2
Poschodí celkom
3
Pivnica
úplná
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie