Pozemok s krásnym výhľadom v lokalite tajch Nová Baňa

Pozemok s krásnym výhľadom v lokalite tajch Nová Baňa NOVINKA

???? IMG real ponúka na predaj pozemok s krásnym výhľadom v lokalite tajch Nová Baňa.

 

Tento výnimočný pozemok s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu je len niečo cez 300m od tajchu (jazera) a jeho tichá lokalita ponúka nerušenú pokojnú atmosféru. Rozmer pozemku je cca 25x80, čo predstavuje cca 2001m2. Vedie k nemu asfaltová cesta. Mestská voda je priamo na pozemku a napojenie na elektrinu je v dosahu. Pozemok je voľný ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch.


Nová Baňa a jej okolie ponúka široké spektrum celoročného, rekreačného využitia ako napr. tajch Nová Baňa, jazdenie na koni v jazdeckej škole Beri, ferratový svet Zvonička, Ski Drozdovo, Ski Blanc Ostrý Grúň - Kollárová a je príkladným mestom v organizovaní kultúrno-spoločenských podujatí. Mesto Nová Baňa je vyhľadávaným miestom turistov, ale aj cykloturistov a má výborné dopravné napojenie na rýchlostnú cestu R1 pre smer BA, TT, NR, ZC, ZV, BB. V blízkom okolí je aj Žarnovica, Zlaté Moravce, Levice, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Partizánske.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
34 € / m2
Lokalita
Nová Baňa (okres Žarnovica)
Typ
Trvalý trávnatý porast
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Plocha pozemku
2 001,0 m2
Celková / univerzálna plocha
2 001,0 m2
Šírka pozemku
25,00 m
Dĺžka pozemku
80,00 m
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie