Slnečný 2 izbový byt v meste Žarnovica (ul. F. Kráľa)

Slnečný 2 izbový byt v meste Žarnovica (ul. F. Kráľa) NOVINKA

???? IMG real ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt v meste Žarnovica (ul. F. Kráľa).

 

Tento slnečný, celodenne presvetlený bytík je orientovaný na juh a nachádza sa na 3/4 poschodí. Dispozične pozostáva z 2 izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne, WC a komory, ktorá sa dá malými stavebnými úpravami prerobiť na ďalšiu izbu. Výmera tohto bytíku je 54,18m2 + pivnica 2m2  a môžete sa do neho ihneď nasťahovať, pretože je vkusne zariadený a voľný ihneď. Celý bytový dom je pekne zrekonštruovaný, zateplený a všade máte len na skok. Je vhodný aj ako investícia pre pravidelný príjem, pretože o podnájom v meste je veľký záujem. Náklady na bývanie v tomto byte sú jedny z najnižších v meste. Vizualizácie urobené pre inšpiráciu.

 

Okresné mesto Žarnovica disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a je priamo napojené na diaľnicu R1. V blízkosti bytového domu sa nachádza: pošta, úrady, predajne potravín, drogérie, pekáreň, škôlka, škola, zdravotné stredisko a veľa ďalšieho. V blízkom okolí sa nachádza Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa a tiež napr. Zveropark, Vodný raj Vyhne, Salamandra rezort, Pekný les, kilometre cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
cena dohodou
Lokalita
Žarnovica
Typ
2-izbový byt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Zateplenie
áno
Druh parkovania
verejné parkovanie
Podlahová plocha
54,2 m2
Plocha pivnice
2,0 m2
Celková / univerzálna plocha
54,2 m2
Izieb
2
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Špájz / komôr
1
Zariadenie
zariadený
Poschodie
3
Poschodí celkom
4
Výťah
nie
Pivnica
úplná
Chcem bližšie informácie