Veľkorysý pozemok v obci Horné Hámre (Žarnovica)

Veľkorysý pozemok v obci Horné Hámre (Žarnovica) NOVINKA

???? IMG real ponúka na predaj veľkorysý pozemok na samote v obci Horné Hámre (Žarnovica).

 

Pozemok leží na styku pohorí Pohronský Inovec - Vtáčnik a ponúka nevídaný pokoj v krásnej prírode. Disponuje šírkou cca 97 m a dĺžkou 120 m (celkom 11675m2). Celý pozemok je v osobnom vlastníctve a je vedený na LV ako trvalý trávny porast. Na pozemku počuť len vánok vetra a potok Kľak, ktorý tečie v tesnej blízkosti.

 

Obec Horné Hámre sa nachádza len pár kilometrov od okresného mesta Žarnovica a disponuje základnou občianskou vybavenosťou ako je napr. pošta, obchod, škôlka. Ostatná občianska vybavenosť je v neďalekom okresnom meste Žarnovica, ktorá je aj priamo napojená na diaľnicu R1.
Horné Hámre sú súčasťou Kľakovskej doliny, ktorá leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít. V blízkom okolí je vrch Vtáčnik, agroturistický areál Pekný les, vodný tajch Nová Baňa, Zveropark, Skipark Ostrý Grúň, niekoľko kilometrov cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Bližšie informácie na tel. čísle 0911628808

Cena
cena dohodou
Lokalita
Horné Hámre (okres Žarnovica)
Typ
Trvalý trávnatý porast
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Plocha pozemku
11 675,0 m2
Šírka pozemku
97,00 m
Dĺžka pozemku
120,00 m
Chcem bližšie informácie