Slnečný pozemok na samote v obci Vyhne

Slnečný pozemok na samote v obci Vyhne NOVINKA

???? IMG real ponúka na predaj slnečný pozemok na samote v obci Vyhne (Žiar nad Hronom).

 

Pozemok sa nachádza v Štiavnickom pohorí a ponúka nevídaný pokoj v krásnej prírode. Disponuje šírkou cca 70 m a dĺžkou 157 m (celkom 11043m2). Celý pozemok je v osobnom vlastníctve a je vedený na LV ako trvalý trávny porast. Na pozemku počuť len vánok vetra a spev vtáčikov, čiže by sa dalo povedať, že je to oáza pokoja.

 

Vyhne sú nádherná obec, ktorá je vstupnou bránou Štiavnických vrchov, vzdialená od Banskej Štiavnice 10km, s najstarším pivovarom na Slovensku a najrozľahlejším Kamenným morom v Strednej Európe. Obec leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových a relaxačných aktivít. Obec disponuje aquaparkom Vodný raj Vyhne a kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkom okolí sa nachádza Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Banská Štiavnica a tiež napr. Zveropark, Salamandra rezort, množstvo krásnych cyklotrás (Bikom k Tajchom), bežkárskych trás a neskutočné množstvo turistických chodníkov.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911 628 808

Cena
5 € / m2
Lokalita
Vyhne (okres Žiar nad Hronom)
Typ
Trvalý trávnatý porast
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Plocha pozemku
11 043,0 m2
Šírka pozemku
70,00 m
Dĺžka pozemku
157,00 m
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie