Priestranný 3 izbový byt v obci Hodruša-Hámre

Priestranný 3 izbový byt v obci Hodruša-Hámre NOVINKA

???? IMG real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v obci Hodruša-Hámre (Žarnovica).

Tento bytík zachovávajúci si svoj pôvodný charakter ponúka vynikajúcu možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv, okamžitého nasťahovania sa, alebo prenájmu. Nachádza sa v žiadanej lokalite obce Kyslá, kde nájdete kompletnú občiansku vybavenosť s množstvom zelene. Dispozične pozostáva z troch izieb, kuchyne, komory, chodby, kúpeľne, toalety a balkónu s pekným výhľadom. Jeho výmera je 70,57m+ pivnica 5m2. V byte boli vymenené pôvodné okná za plastové, radiátory, je čerstvo vymaľovaný a drevené parkety pod kobercami sú stále vo vynikajúcej kondícií. Možnosť predaja aj ako holobyt a vizualizácie urobené pre lepšiu predstavivosť prípadného prerobenia.

 

Hodruša-Hámre je malebná obec, ktorá ponúka nespočetné možnosti pohodového bývania v krásnej prírode. Možno ju aj charakterizovať, ako dovolenkovú destináciu, a teda bývanie v tejto obci je, akoby ste boli stále na dovolenke. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a je vyhľadávanou destináciou všetkých, ktorí milujú históriu, baníctvo, šport a relax. Obec ponúka viacero výhod, ktoré nenájdete ani vo väčších mestách (napr. tenisové kurty, viacero športových ihrísk, lyžovanie v stredisku Salamandra resort, ľadová plocha na korčuľovanie, turistické, bežkárske a cyklistické trasy, 3x tajchy (jazerá), ktoré viete využiť na otužovanie, alebo každodenné letné kúpanie. Hodruša-Hámre je aj vstupnou bránou do mesta Banská Štiavnica a na diaľnicu R1 (Žarnovica) je to len pár kilometrov. V blízkosti obce sú aj Žarnovica, Nová Baňa, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Vyhne, Sklené Teplice.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám môže zabezpečiť tím našich špecialistov.

 

Bližšie informácie na tel. čísle 0911 628 808

Cena
cena dohodou
Lokalita
Hodruša - Hámre (okres Žarnovica)
Typ
3-izbový byt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Zateplenie
nie
Druh parkovania
verejné parkovanie
Podlahová plocha
70,6 m2
Plocha pivnice
5,0 m2
Celková / univerzálna plocha
75,0 m2
Izieb
3
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Balkónov
1
Špájz / komôr
1
Zariadenie
nezariadený
Poschodie
3
Poschodí celkom
3
Výťah
nie
Pivnica
čiastočná
Chcem bližšie informácie