Investičná nehnuteľnosť v obci Hodruša-Hámre (Žarnovica)

???? IMG real Vám ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v srdci obce Hodruša - Hámre (Žarnovica).

 

Využitie tejto výborne umiestnenej polyfunkčnej budovy sú nekonečné. Momentálne budova slúži miestnej strojárskej firme ako kancelárie s výrobnou halou (čo je aj výzva pre pokračovanie v podnikaní), ale môžete ju využiť aj ako napr. prevádzka s maloobchodnou, alebo veľkoobchodnou činnosťou, administratívna budova, zdravotné stredisko, športovo-relaxačné centrum, alebo aj na ubytovacie zariadenie, kde len pár úpravami získate priestor pre nájomné byty s predajňou potravín v kombinácií s kaviarničkou (zákazníci by boli hneď na skok z bytových domov). Ideálne teda aj na vlastné bývanie spojené podnikaním, alebo prenajímaním. Vykurovanie priestorov zabezpečuje plynový kotol cez radiátory a elektrika ponúka (220V/380V). Súčasťou nehnuteľnosti sú aj dve uzamykateľné garáže a vlastné parkovanie v areáli pod prístreškom. Celková plocha oploteného pozemku je 730 m2, zastavaná plocha 225 m2 + prístrešky a podlahová plocha má 411 m2.

 

Hodruša-Hámre je malebná obec, ktorá disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a je vyhľadávanou destináciou všetkých, ktorí milujú históriu, baníctvo, šport a relax. Obec ponúka viacero výhod, ktoré nenájdete ani vo väčších mestách (napr. tenisové kurty, viacero športových ihrísk, lyžovanie v Salamandra resort, ľadová plocha na korčuľovanie, turistické, bežkárske a cyklistické trasy, 3x tajchy (jazerá). Hodruša-Hámre je aj vstupnou bránou do mesta Banská Štiavnica a na diaľnicu R1 (Žarnovica) je to len pár kilometrov. V blízkosti obce sú aj Žarnovica, Nová Baňa, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Vyhne, Sklené Teplice.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám môže zabezpečiť tím našich špecialistov.

 

Bližšie informácie na tel. čísle 0911 628 808

Cena
cena na vyžiadanie
Lokalita
Hodruša - Hámre (okres Žarnovica)
Typ
Polyfunkčný objekt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia
kvádrová
Zateplenie
áno
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
411,0 m2
Plocha pozemku
730,0 m2
Zastavaná plocha
225,0 m2
Poschodí celkom
2
Chcem bližšie informácie