Krásny rodinný dom priamo pri vodnej nádrži Ružiná (Lučenec)

Krásny rodinný dom priamo pri vodnej nádrži Ružiná (Lučenec) NOVINKA

???? IMG real ponúka na predaj rodinný dom s krásnou drevenou terasou a úžasným výhľadom na vodnú nádrž Ružiná (Ružiná - Lučenec).

 

Tento kvalitný rodinný dom je naozaj dokonalým miestom na bývanie s krásnym výhľadom. Zamilujete si ho hneď pri obhliadke, kedy sa budete cítiť ako na dovolenke. Leží na 8á rovinatom pozemku a je situovaný do krásneho prostredia s výhľadom priamo na vodnú nádrž Ružiná. Po nasťahovaní môžete vychutnávať všetky jeho benefity bez nijakých prerábok. Na 1. NP sa nachádza veľká chodba, 3 izby, kúpeľňa s WC a útulná kuchyňa spojená s krásnou drevenou terasou, z ktorej vidieť už spomínanú vodnú nádrž. Drevená terasa dodáva tomuto domu pokojné miestečko pre spoločné chvíle s rodinou, alebo priateľmi (budú očarení, keď k Vám prídu na návštevu). Na prízemí sa nachádza technická miestnosť s kotlom a zásobníkom vody, hosťovská miestnosť a veľa miesta pre odkladanie športových a záhradných potrieb. Teplo v dome zabezpečuje plynový kotol, ktorý je napojený na radiátory v kombinácií s podlahovým kúrením a v letných dňoch Vás zase ochladí klimatizácia umiestnená v obývačke. Dom je napojený na všetky IS: plyn, elektrika, voda, kanalizácia a vonku v krásne upravenej záhrade nájdete bazén s filtráciou, altánok s posedením, domček na náradie a veľa zelene s ovocnými stromami. Dom je pripravený na každodenné bývanie, ale aj ako víkendové sídlo.

 

Obec Ružiná je rekreačná oblasť, ktorá ponúka výbornú občiansku vybavenosť pre pohodové bývanie v krásnej prírode. Možno ju aj charakterizovať, ako dovolenkovú destináciu, a teda bývanie v tejto obci je akoby ste boli stále na dovolenke. Obec je vyhľadávanou destináciou všetkých, ktorí milujú športové aktivity a relax. Nájdete tu: vodnú nádrž s plážami, bufety, reštaurácie, športoviská, škôlku, školu a mnoho ďalšieho. V blízkom okolí je možné navštíviť: Hrad Divín, Zichyho kaštieľ, Vígľašský zámok, aquapark Miraj resort v Lučenci, Momoland a iné. Obec je v blízkosti rýchlostnej cesty R2, ktorá spája mesto Lučenec a Zvolen.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Bližšie informácie na tel. čísle + 421 911 628 808

Cena
214 999 €
Cena podlahovej plochy
1 557,96 € / m2
Lokalita
Ružiná (okres Lučenec)
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Zateplenie
áno
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
138,0 m2
Plocha pivnice
12,0 m2
Plocha pozemku
800,0 m2
Zastavaná plocha
103,0 m2
Izieb
4
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Terás
1
Zariadenie
nezariadený
Poschodí celkom
2
Pivnica
čiastočná
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie