Predám rodinný dom

Ponúkam na predaj zabehnuté reštauračné zariadenie v Banskej Štiavnici. Budova je kompletne zrekonštruovaná (nové okná, dvere, podlahy, dlažba, sociálne zariadenia, zateplenie, fasáda). Budova je postavená na pozemku o výmere 1500m2, k dispozícii má krytú  terasu, vlastné parkovisko pre 15 áut a záhradu. Budova je čiastočne podpivničená, jedna časť pivnice  je klembová, táto slúži ako sklad, v druhej podpivničenej časti je kotolňa s kotlom na pelety. Budova je jednoposchodová so  sedlovou strechou, s  možnosťou rekonštrukcie podkrovia na bývanie. Stavba má tri veľké miestnosti a jeden sklad. V letných mesiacoch je príjemné posedenie na terase s rozlohou 70m2, ktorá má kapacitu 60 – 70 miest. Reštauračné zariadenie ponúka možnosť organizovania rôznych spoločenských akcií (podnikové akcie, svadby, promócie, narodeninové oslavy, .......)

Zariadenie je v plnej prevádzke a predáva sa komplet zariadené spolu s pozemkom. Celý objekt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch.

Stavbu je možné priečkami upraviť na iné podnikateľské využitie, napr. na škôlku, fitness alebo rodinný dom, prípadne chalupu pre viac rodín .

Cena
160 000 €
Cena podlahovej plochy
400,00 € / m2
Lokalita
Banská Štiavnica
Typ
Reštaurácia
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia
zmiešaná
Zateplenie
nie
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
400,0 m2
Plocha pozemku
1 700,0 m2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie