Dlhodobý prenájom krásnej chaty v časti Bukovina - Nová Baňa

Dlhodobý prenájom krásnej chaty v časti Bukovina - Nová Baňa NOVINKA

IMG real ponúka na dlhodobý prenájom nádhernú chatu priamo na okraji lesa - Bukovina (Nová Baňa)

 

Ponúkame Vám túto štýlovú a útulnú chatu situovanú priamo na okraji lesa v tichej lokalite Bukovina (Nová Baňa), kde Vás ráno nebudí ruch mesta, ale len vietor v korunách stromov a spev vtáčikov. Táto chata je ideálnou voľbou pre milovníkov prírody, ktorí túžia po pokoji, súkromí, čistom vzduchu a mieste, kde spomalíte, nadýchnete sa a konečne vypnete.

 

Základné informácie:

  • pozemok: 1 608 m² s priamym prechodom do lesa
  • 2 samostatné spálne v podkroví (až pre 6 osôb)
  • vlastná studňa s výbornou pitnou vodou
  • flexibilné vykurovanie – klimatizácia, infrapanely alebo atmosféra praskajúceho ohňa v piecke
  • plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom a špajzou
  • útulná obývačka s TV a krbovou pieckou
  • kúpeľňa so sprchovým kútom + samostatné WC

 

Exteriér:

  • vonkajšie posedenie pre rodinné posedenie a oddych
  • gril a kotlík na varenie guláša
  • absolútne súkromie a pokoj obklopený prírodou

 

Lokalita a výhody:
Chata sa nachádza v pokojnom prostredí Pohronského Inovca a je ideálnym miestom na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie či zimné športy v stredisku SKI Drozdovo. Lokalita ponúka krásne výhľady na okolitú prírodu a panorámu Novej Bane, ktorá je vzdialená len 11km. Nová Baňa disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Cena prenájmu: 700 € / mesiac vrátane energií + depozit

 

Bližšie informácie na tel. čísle: 0911 628808

Cena
700 € / mesiac
Cena podlahovej plochy
8,75 € / m2
Mesačné náklady
1,00 €
Podlahová plocha
80,0 m2
Plocha pivnice
12,0 m2
Plocha pozemku
1 608,0 m2
Celková / univerzálna plocha
1 608,0 m2
Izieb
3
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Balkónov
1
Špájz / komôr
1
Poschodí celkom
1