Moderný 3i byt v obci Hodruša - Hámre

Moderný 3i byt v obci Hodruša - Hámre NOVINKA

IMG real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, obklopený krásnou prírodou obce Hodruša – Hámre.

 

Ponúkame na predaj tento moderný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej obci Hodruša – Hámre, ktorý spája elegantný dizajn, komfort a pokojné bývanie mimo ruchu mesta.

Bývanie v tomto byte si ihneď zamilujete:

  • priestranná výmera až 79,6 m²
  • loggia na rannú kávu s výhľadom na okolitú prírodu
  • veľká murovaná pivnica pre extra úložný priestor
  • kvalitná, moderná rekonštrukcia bez nutnosti ďalších investícií
  • vkusné zariadenie zahrnuté v cene – stačí sa nasťahovať
  • viacero benefitov (ako pri rodinnom dome)

Dispozícia bytu je premyslená do detailu – denná časť orientovaná na východ Vám prinesie dostatok ranného svetla, zatiaľ čo nočná časť na západ zabezpečí príjemnú atmosféru na oddych.

Byt sa nachádza na 4. poschodí zrekonštruovaného bytového domu, obklopeného zeleňou. Lokalita ponúka pokoj, súkromie a komunitnú atmosféru, ktorú si zamilujete – bývanie tu pripomína skôr rodinný dom než klasický byt. Ideálny aj ako víkendové sídlo.

Investičný potenciál: byt je aktuálne prenajatý výbornému, spoľahlivému nájomníkovi s možnosťou pokračovania v nájme.

 

Hodruša-Hámre je známa svojou baníckou históriou a nádhernou prírodou Štiavnických vrchov. Ponúka ideálnu kombináciu aktívneho životného štýlu a relaxu:

  • pokojné prostredie s kompletnou občianskou vybavenosťou
  • turistika, cyklistika a bežkovanie
  • tenisové kurty a športoviská, bohatý kultúrny život
  • tajchy na kúpanie či otužovanie
  • lyžovanie v Salamandra resorte

Výborná dostupnosť do okolitých miest a rýchle napojenie na R1 (len 6 minút) robí z tejto nehnuteľnosti ideálne miesto pre život aj investíciu.

 

Bližšie informácie na tel. čísle 0911 628 808

Cena
122 000 €
Cena podlahovej plochy
1 532,66 € / m2
Lokalita
Hodruša - Hámre (okres Žarnovica)
Typ
3-izbový byt
Mesačné náklady
180,00 €
Podlahová plocha
79,6 m2
Plocha pivnice
5,0 m2
Celková / univerzálna plocha
79,6 m2
Izieb
3
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Logií
1
Špájz / komôr
2
Zariadenie
zariadený
Poschodie
4
Poschodí celkom
4