Ponúkam na predaj rodinný zrubový dom

Ponúkam na predaj rodinný zrubový dom v meste Banská Štiavnica. Na rovinatom a slnečnom  pozemku o celkovej výmere 1150m2 sa nachádza vkusne a účelne postavený zrub.

 Prvé poschodie: veľká samostatná obývačka s krbom, kuchyňa s jedálňou, WC s kúpeľňou  a sprchovým kútom, terasa  po celej dĺžke domu 25m2.

Druhé poschodie: tri spálne, balkón, chodba a WC. V podkroví  je jedna  veľká miestnosť , ktorá slúži ako herňa pre deti.

Zrub  je postavený z  nepravidelnej okrúhlej dreviny. zateplenej chemicky upravenou ovčou vlnou. Schody a dvere sú drevené, okná sú drevené euro ,podlahy na prízemí sú keramické  s podlahovým elektrickým kúrením. Druhé poschodie a podkrovie je vykurované krbovou vložkou. V zrube je zavedená elektrina  230 a 400V.Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je riešený vlastným septikom.
Druhou stavbou je   zrubový prístrešok, ktorý pozostáva z troch miestností .  V jednej je sklad paliva, druhá je plánovaná ako letná kuchyňa a v tretej je  spravená príprava na saunu. Pod prístreškom je kryté parkovanie pre dve autá. Prístup k domu je zabezpečený celoročne udržiavanou asfaltovou komunikáciou. Budova nemá energetický certifikát. Bližšie informácie Vám  poskytneme na telefónnom čísle 0905 553 615.

Cena
186 000 €
Cena podlahovej plochy
2 325,00 € / m2
Lokalita
Banská Štiavnica
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Rok výstavby
2010
Stav
novostavba
Konštrukcia
drevená
Zateplenie
áno
Druh parkovania
garážové státie
Podlahová plocha
80,0 m2
Plocha pozemku
800,0 m2
Zastavaná plocha
130,0 m2
Izieb
4
Kúpelní
1
WC
2
Kuchýň
1
Balkónov
1
Terás
1
Garáží
1
Zariadenie
čiastočne zariadený
Poschodí celkom
2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie