Ponúkam na predaj rodinný zrubový dom

Ponúkam na predaj rodinný zrubový dom v meste Banská Štiavnica. Na rovinatom a slnečnom  pozemku o celkovej výmere 1150m2 sa nachádza vkusne a účelne postavený zrub.

 Prvé poschodie: veľká samostatná obývačka s krbom, kuchyňa s jedálňou, WC s kúpeľňou  a sprchovým kútom, terasa  po celej dĺžke domu 25m2.

Druhé poschodie: tri spálne, balkón, chodba a WC. V podkroví  je jedna  veľká miestnosť , ktorá slúži ako herňa pre deti.

Zrub  je postavený z  nepravidelnej okrúhlej dreviny. zateplenej chemicky upravenou ovčou vlnou. Schody a dvere sú drevené, okná sú drevené euro ,podlahy na prízemí sú keramické  s podlahovým elektrickým kúrením. Druhé poschodie a podkrovie je vykurované krbovou vložkou. V zrube je zavedená elektrina  230 a 400V.Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je riešený vlastným septikom.
Druhou stavbou je   zrubový prístrešok, ktorý pozostáva z troch miestností .  V jednej je sklad paliva, druhá je plánovaná ako letná kuchyňa a v tretej je  spravená príprava na saunu. Pod prístreškom je kryté parkovanie pre dve autá. Prístup k domu je zabezpečený celoročne udržiavanou asfaltovou komunikáciou. Budova nemá energetický certifikát. Bližšie informácie Vám  poskytneme na telefónnom čísle 0905 553 615 .

Cena
186 000 €
Cena podlahovej plochy
1 162,50 € / m2
Lokalita
Banská Štiavnica
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Rok výstavby
2010
Stav
novostavba
Konštrukcia
drevená
Zateplenie
áno
Druh parkovania
garážové státie
Podlahová plocha
160,0 m2
Plocha pozemku
1 050,0 m2
Zastavaná plocha
130,0 m2
Izieb
4
Kúpelní
1
WC
2
Kuchýň
1
Balkónov
1
Terás
1
Garáží
1
Zariadenie
čiastočne zariadený
Poschodí celkom
2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie