Ponúkame na predaj slnečný dom v Žarnovici

Ponúkame na predaj slnečný dom v Žarnovici Rezervované

IMG real ponúka na predaj slnečný rodinný dom v Žarnovici. 

 

DISPOZÍCIA DOMU S GARÁŽOU:

Dom pozostáva z dvoch nadzemných poschodí, ktoré sú prepojené krásnym masívnym dreveným schodiskom. Prízemie tvorí vstupná chodba, schodisko, kuchyňa spojená s obývačkou, dve izby, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Na poschodí sú tri samostatné izby s vlastnými šatníkmi, v kúpeľni je rohová vaňa a WC. Dom je čiastočne podpivničený, kde je technická miestnosť s vykurovacími telesami a komora. Do garáže môžete kľudne zaparkovať dva automobily.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE DOMU:

Úžitková plocha domu s garážou je 284 m2. V dome je zavedená elektrina, plyn, mestská voda, verejná kanalizácia. Vykurovanie domu je zabezpečené vykurovacími telesami na pevné palivo a na zemný plyn (nový kotol). Podlahy v dome sú drevené, vinylové s kombináciou dlažby. Majitelia v tejto novostavbe použili kvalitné materiály a tiež si dali záležať na zakomponovaní technológií, ktoré šetria náklady na bývanie (solárne panely). Dom je zateplený minerálnou vlnou a disponuje aj vlastnou kvalitnou studňou, ktorá je priamo na pozemku. Klimatizáciou si vychladíte teplé letné dni.

 

POZEMOK:

Slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 547 m2 môžete využiť na krásne voľné chvíle s deťmi, alebo na relax pri sadení vo vyvýšených záhonoch.

 

 

LOKALITA:

Okresné mesto Žarnovica disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a je priamo napojené na diaľnicu R1. Mesto leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít. V blízkom okolí je Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa a tiež napr. Zveropark, Vodný raj Vyhne, Salamandra rezort, kilometre cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

 

Bližšie informácie na tel. čísle 0911 628 808

Cena
cena dohodou
Lokalita
Žarnovica
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
novostavba
Konštrukcia
tehlová
Zateplenie
áno
Druh parkovania
garáž
Podlahová plocha
215,0 m2
Plocha pivnice
26,0 m2
Plocha pozemku
547,0 m2
Zastavaná plocha
284,0 m2
Izieb
5
Kúpelní
2
WC
2
Kuchýň
1
Špájz / komôr
1
Šatníkov
3
Garáží
1
Zariadenie
zariadený
Poschodí celkom
2
Pivnica
čiastočná
Chcem bližšie informácie