Predám priestranný rodinný dom v Tekovskej Breznici pri Novej Bani

Predám priestranný  rodinný dom v Tekovskej Breznici pri Novej Bani Predané

Ponúkame na predaj priestranný rodinný domček v tichej časti obce Tekovská Breznica (Nová Baňa).

Domček je postavený na rovinatom pozemku s výborným prístupom, na okraji ktorého tečie potôčik, šum vytvára pokojné prostredie. Tento domček prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. V prízemí je kuchyňa s malou izbou, ktorá je spojená s terasou (majitelia tu vychutnávali letné dni vo vírivke). V prízemí sa tiež nachádza technická miestnosť - vykurovacie telesá sú na pevné palivo (samostatný kotol), na zemný plyn (samostatný kotol). Vykurovanie sa dá používať obojživelne podľa potrieb. Prvé poschodie domu je veľmi pekne zrekonštruované, čo zabezpečuje okamžité využívanie domu po nasťahovaní. V izbách a chodbách sú nové okná, stierky, podlahy, elektroinštalácie, vodoinštalácia - priestor na nový kuchynský kút je pripravený na dopojenie. V dome je možné zobytniť podkrovie, pôvodnú manzardu. Tento pohodový domček môžete využiť aj na chalupárčenie, nakoľko je v blízkosti krásnej prírody. Je voľný ihneď a predáva sa s kompletným zariadením.

Tekovská Breznica je malebná dedinka s výborným prístupom k diaľnici R1. V obci je škola, škôlka, obchody..., obec je napojená na Novú Baňu, v ktorej je dostupná kompletná občianska vybavenosť. V okolitej prírode si prídu na svoje všetci milovníci prírody, nakoľko je tu nespočetné množstvo zážitkových atrakcií. V blízkom okolí je Nová Baňa, Žarnovica, Levice, Banská Štiavnica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica.

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

Pre obhliadku a bližšie informácie volajte na tel. číslo 0911 628 808.

Cena
137 000 €
145 000 €
Cena podlahovej plochy
856,25 € / m2
Lokalita
Tekovská Breznica (okres Žarnovica)
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
160,0 m2
Plocha pivnice
30,0 m2
Plocha pozemku
264,0 m2
Zastavaná plocha
120,0 m2
Celková / univerzálna plocha
264,0 m2
Izieb
3
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Terás
1
Špájz / komôr
1
Šatníkov
1
Zariadenie
zariadený
Poschodí celkom
2
Pivnica
čiastočná
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie