!!!! výrazne znížená cena !!! 2 izbový byt po rekonštrukcii v meste Žarnovica

!!!! výrazne znížená cena !!! 2 izbový byt po rekonštrukcii v meste Žarnovica Exkluzívne iba u nás

!!! Výrazne znížená cena !!!

IMG real ponúka na predaj prerobený 2 izbový byt v meste Žarnovica.

Tento pekne prerobený ponúkaný byt je po kompletnej rekonštrukcii a má exkluzívny výhľad na okolitú prírodu a časť mesta Žarnovica, nakoľko sa nachádza na 5 poschodí. Jeho úžitková plocha je 39,2 m2. Sú v ňom nové plávajúce podlahy, dlažba, sociálne zariadenia, sanita, vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere, kuchynská linka, elektrický sporák, tiež bolo vymurované jadro, komplet vymenená elektroinštalácia a stierky. Bytový dom je zateplený s moderným výťahom vstupom na magnetický čip.

Okresné mesto Žarnovica disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a je priamo napojené na diaľnicu R1. Lokalita bytového domu je tichá a pokojná v okrajovej časti sídliska. V blízkosti bytového domu sa nachádza: pošta, úrady, predajne potravín, drogérie, elektra, pekáreň, škôlka, škola a veľa ďalšieho, takže ako sa hovorí, môžete vybehnúť rovno v papučiach. Mesto leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít. V blízkom okolí je Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa a tiež napr. Zveropark, Vodný raj Vyhne, Salamandra rezort, kilometre cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
70 000 €
Cena podlahovej plochy
1 785,71 € / m2
Lokalita
Žarnovica
Typ
2-izbový byt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
kompletná rekonštrukcia
Zateplenie
áno
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
39,2 m2
Celková / univerzálna plocha
39,2 m2
Izieb
2
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Zariadenie
zariadený
Poschodie
5
Poschodí celkom
5
Výťah
áno
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie