Slnečný pozemok na samote v obci Vyhne

IMG real ponúka na predaj veľkorysý pozemok na samote v obci Vyhne (Žiar nad Hronom). Pozemok sa nachádza v Štiavnickom pohorí a ponúka nevídaný pokoj v krásnej prírode. Disponuje šírkou cca 70 m a dĺžkou 157 m (celkom 11043m2). Celý pozemok je v osobnom vlastníctve a je vedený na LV ako trvalý trávny porast. Na pozemku počuť len vánok vetra a spev vtáčikov, čiže by sa dalo povedať, že je to oáza pokoja.

 

Vyhne sú nádherná obec, ktorá je vstupnou bránou Štiavnických vrchov, vzdialená od Banskej Štiavnice 10km, s najstarším pivovarom na Slovensku a najrozľahlejším Kamenným morom v Strednej Európe. Obec leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových a relaxačných aktivít. Obec disponuje veľkým aquaparkom Vodný raj Vyhne a kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkom okolí obce Vyhne je Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Banská Štiavnica a tiež napr. Zveropark, Salamandra rezort, množstvo krásnych cyklotrás (Bikom k Tajchom), bežkárskych trás a neskutočné množstvo turistických chodníkov.

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911 628 808

Cena
cena dohodou
Lokalita
Vyhne (okres Žiar nad Hronom)
Typ
Trvalý trávnatý porast
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Plocha pozemku
11 043,0 m2
Celková / univerzálna plocha
11 043,0 m2
Šírka pozemku
70,00 m
Dĺžka pozemku
157,00 m
Chcem bližšie informácie