Jedinečný rodinný dom s garážou a vlastným wellness

!!! VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA !!!

IMG real ponúka na predaj tento jedinečný rodinný dom s garážou a vlastným wellness v meste Zlaté Moravce.

Tento jedinečný rodinný dom s garážou a vlastným wellness leží na rovinatom pozemku s rozlohou 1176 m2. Zastavaná plocha všetkých objektov na pozemku je 399 m2. V dome momentálne prebieha moderná, ale hlavne veľmi kvalitná rekonštrukcia a je postavený z tehly. Použité prvotriedne materiály sú kombinované s precíznymi stavebnými riešeniami, ktoré myslia na budúce pohodlie nových majiteľov. Dom sa predáva s dokončením do štádia holodomu, čiže si ho bude potrebné iba zariadiť podľa vlastných predstáv.

Dispozične je dom navrhnutý: vstupná hala s pôvodnými dizajnovými kachlami a decentne schovaným WC pre návštevy. V ľavej (pôvodnej) časti domu je navrhnutá obývačka, 2 spálne s kúpeľňami a šatníkom. Pravá (pristavená) časť ponúka veľkorysý priestor pre obývačku s kuchyňou a jedálňou, ktorá je presvetlená s otváracími francúzskymi oknami. Ďalej tu nájdete komoru a technickú miestnosť. V celom dome sú namontované nové hliníkové okná, je čiastočne podpivničený a podkrovie je vo veľmi dobrej kondícií. Dom je napojený na všetky IS: plyn, elektrina, voda, kanalizácia. Vedľa domu stojí veľkorysá garáž s elektrickou bránou pre dve autá a technická miestnosť pre vykurovanie domu. Priestor v zadnej časti pozemku je pripravený na vychutnávanie si privátneho relaxu, kde je postavený wellness domček s plánovanou saunou, jacuzzi, fitness, spoločenskou miestnosťou a izbou pre oddych. Využiť ho samozrejme môžete podľa vlastných predstáv. Celkovo je nehnuteľnosť možné využiť na každodenné bývanie, prenájom, víkendové sídlo, ale aj ako bývanie spojené s podnikaním za domom (napr. IT kancelária, zubná klinika, svadobný salón....). Vizualizácie urobené pre inšpiráciu.

V okresnom meste Zlaté Moravce je výborná občianska vybavenosť: školy, pošta, všetky druhy obchodov, reštaurácie a kaviarničky, múzeum, ale aj veľa prosperujúcich firiem, ktoré tvoria zázemie a kvalitnejší život v meste. V blízkom okolí je Nitra, Vráble, Levice, Nová Baňa, Partizánske, ale aj veľmi známe Topolčianky, Hrad Hrušov, Oponický hrad, Hrad Gýmeš, Čierny hrad, Zubria zvernica, Arborétum Mlyňany, kilometre cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
330 000 €
379 000 €
Cena podlahovej plochy
982,14 € / m2
Lokalita
Zlaté Moravce
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Druh parkovania
garážové státie
Podlahová plocha
336,0 m2
Plocha pivnice
8,0 m2
Plocha pozemku
1 176,0 m2
Zastavaná plocha
399,0 m2
Poschodí celkom
2
Pivnica
čiastočná
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie