2 izbový byt so záhradkou v meste Žarnovica

IMG real ponúka na predaj 2 izbový byt v malej bytovke mesta Žarnovica.

 

Tento dvojizbový bytík so záhradkou a priestorom na vybudovanie altánku pre auto sa nachádza na prízemí bytového domu a jeho úžitková plocha je 79,5m2. Byt je dispozične situovaný ako dvoj-izbový, s kuchyňou, zádverím, chodbou, kúpeľňou s WC a špajzkou na potraviny. K bytu prislúcha aj pristavená kotolňa, kde je možné vykurovanie plynom, alebo na pevné palivo. V roku 2016 boli vymenené pôvodné okná za plastové. Kúpeľňové jadro je vymurované a steny sú obložené keramickým obkladom. Súčasťou bytu je už spomínaný pozemok, kde je záhradka pre priaznivcov domácich potravín, domček na náradie a priestor pre parkovanie auta. Takže síce je to evidované ako byt, ale pocitovo je to akoby ste bývali v dome a mali vlastné súkromie. Tento byt je voľný ihneď a bez akýchkoľvek tiarch. Vizualizácie urobené pre inšpiráciu.

 

Okresné mesto Žarnovica disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a je priamo napojené na diaľnicu R1. Lokalita bytového domu je tichá a pokojná v okrajovej časti mesta. V blízkosti bytového domu sa nachádza: pošta, úrady, predajne potravín, drogérie, elektra, pekáreň, škôlka, škola a veľa ďalšieho. Mesto leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít. V blízkom okolí sa nachádza Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa a tiež napr. Zveropark, Vodný raj Vyhne, Salamandra rezort, Pekný les, kilometre cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
95 000 €
Cena podlahovej plochy
1 194,97 € / m2
Lokalita
Žarnovica
Typ
2-izbový byt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Rok výstavby
1956
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
79,5 m2
Plocha pivnice
6,0 m2
Celková / univerzálna plocha
79,5 m2
Izieb
2
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Terás
1
Špájz / komôr
1
Zariadenie
čiastočne zariadený
Poschodí celkom
1
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie