!!! REZERVOVANÉ !!! 3i rodinný domček v obci Horná Ves (Kremnica)

!!! REZERVOVANÉ !!! 3i rodinný domček v obci Horná Ves (Kremnica) Rezervované

IMG real ponúka na predaj vidiecky dom/ chalupu v dedinke Horná Ves (Žiar nad Hronom/ Kremnica).

Tento domček/ chalupa leží na ideálnom 8á rovinatom pozemku a je situovaný do krásnej prírody Kremnických vrchov. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde majitelia vymenili pôvodné okná za plastové, podlahy, sanitu a je postavený z tehly. Obytné je prízemie domu a nachádza sa tu kuchyňa s otvoreným priestorom do obývačky, 2 izby, kúpeľňa, WC, technická miestnosť a garáž spojená s drevárňou. Dom je aj čiastočne podpivničený. Teplo v dome zabezpečuje kotol na pevné palivo cez radiátory a krbová vložka, ktorá vytvára v dome romantické miestečko. Vonku za domom je možné grilovať a relaxovať v krásne upravenej záhrade, v ktorej nájdete veľa zelene a ovocia. Domček pôsobí veľmi útulne a je ideálny na bývanie pre tých, ktorí preferujú pokojné vidiecke bývanie, alebo chalupárčenie. Tiež je samozrejme vhodný ako investícia na prenajímanie, nakoľko Kremnické vrchy sú vyhľadávanou turistickou oblasťou.


Obec Horná Ves je vstupnou bránou do srdca Kremnických vrchov a je len na skok od historického mesta Kremnica, v ktorom nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Horná Ves žije bohatým kultúrnym životom a nachádza sa aj v tesnej blízkosti vyhľadávaných lyžiarskych stredísk Krahule, Skalka. Na svoje si tu prídu nadšenci turistiky, cykloturistiky, bežkovania, lyžovania, agroturistiky alebo len vegetenia v prírode a kaviarničkách. Horná Ves je na hlavnom ťahu Martin - Žiar nad Hronom, kde je aj napojenie na diaľnicu R1 spájajúci Bratislavu s Banskou Bystricou.

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám môže zabezpečiť tím našich špecialistov.

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
125 000 €
Cena podlahovej plochy
1 041,67 € / m2
Lokalita
Horná Ves (okres Žiar nad Hronom)
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Druh parkovania
vyhradené parkovanie
Podlahová plocha
120,0 m2
Plocha pivnice
8,0 m2
Plocha pozemku
804,0 m2
Zastavaná plocha
296,0 m2
Izieb
3
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Špájz / komôr
1
Garáží
1
Zariadenie
zariadený
Poschodí celkom
1
Pivnica
čiastočná
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie