Rodinný dom s garážou a altánkom v tichej ulici mesta Žarnovica

IMG real ponúka na predaj dom s rovinatým pozemkom a garážou v tichej časti mesta Žarnovica.

 

Tento pekný 6 izbový rodinný dom s garážou leží na ideálnom 8 árovom rovinatom pozemku a je situovaný do tichého a kľudného prostredia. Dom prešiel čiastočnou modernou rekonštrukciou a je postavený z tehly. Pozostáva z prízemia a jedného nadzemného podlažia. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa s WC, komora, predsieň so vstupom do garáže a veľká obývačka s jedálňou, z ktorej môžete ísť do záhradného altánku obklopeného upravenou záhradnou zeleňou. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza veľká chodba, 4 izby, kúpeľňa s WC a komora. V obývačke na 1.NP môžete využiť posedenie na slnečnej loggii. Kúrenie je plynové (nový kotol), ale kľudne si môžete zakúriť aj v krbe nachádzajúcom sa v obývačke na prízemí. Strecha domu bola pri rekonštrukcií zateplená a potiahnutá novým izolačným systémom Fatrafol. Za domom stojí dreváreň a skleník, kde si môžete dopestovať zeleninku. Domček je pripravený na každodenné bývanie, ale aj ako víkendové sídlo. Tiež je vhodný aj ako investícia, nakoľko sú neďaleko väčšie firmy pôsobiace v Žarnovici (o podnájom je v ZC veľký záujem).

V okresnom meste Žarnovica je výborná občianska vybavenosť: materská, základná a hudobná škola, pošta, obchody, reštaurácie a veľa prosperujúcich firiem, ktoré tvoria zázemie a kvalitnejší život v meste. Tiež leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít. V blízkom okolí je Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa a tiež napr. Zveropark, Vodný raj Vyhne, Salamandra rezort, kilometre cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
205 000 €
210 000 €
Cena podlahovej plochy
1 138,89 € / m2
Lokalita
Žarnovica
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Rok výstavby
1981
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
tehlová
Druh parkovania
garáž
Podlahová plocha
180,0 m2
Plocha pozemku
815,0 m2
Zastavaná plocha
411,0 m2
Izieb
6
Kúpelní
2
WC
2
Kuchýň
1
Logií
1
Terás
1
Špájz / komôr
3
Garáží
1
Zariadenie
zariadený
Poschodí celkom
2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie