Veľkorysý pozemok v obci Horné Hámre (Žarnovica)

Veľkorysý pozemok v obci Horné Hámre (Žarnovica) NOVINKA

???? IMG real ponúka na predaj veľkorysý pozemok na samote v obci Horné Hámre (Žarnovica).

 

Pozemok leží na styku pohorí Pohronský Inovec - Vtáčnik a ponúka nevídaný pokoj v krásnej prírode. Disponuje šírkou cca 97 m a dĺžkou 120 m (celkom 11675m2). Celý pozemok je v osobnom vlastníctve a je vedený na LV ako trvalý trávny porast. Na pozemku počuť len vánok vetra a potok Kľak, ktorý tečie v tesnej blízkosti.

 

Obec Horné Hámre sa nachádza len pár kilometrov od okresného mesta Žarnovica a disponuje základnou občianskou vybavenosťou ako je napr. pošta, obchod, škôlka. Ostatná občianska vybavenosť je v neďalekom okresnom meste Žarnovica, ktorá je aj priamo napojená na diaľnicu R1.
Horné Hámre sú súčasťou Kľakovskej doliny, ktorá leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov športových aktivít. V blízkom okolí je vrch Vtáčnik, agroturistický areál Pekný les, vodný tajch Nová Baňa, Zveropark, Skipark Ostrý Grúň, niekoľko kilometrov cyklotrás a neskutočné množstvo ďalších atrakcií.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Bližšie informácie na tel. čísle 0911628808

Cena
5 € / m2
Lokalita
Horné Hámre (okres Žarnovica)
Typ
Trvalý trávnatý porast
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Plocha pozemku
11 675,0 m2
Šírka pozemku
97,00 m
Dĺžka pozemku
120,00 m
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie