Slnečný stavebný pozemok v srdci krásnej prírody obce Revištské Podzámčie (Žarnovica)

Slnečný stavebný pozemok v srdci krásnej prírody obce Revištské Podzámčie (Žarnovica) Rezervované

!!! REZERVOVANÉ !!!

????IMG real Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Revištské Podzámčie (Žarnovica).

 

Jedinečná príležitosť získať krásny stavebný pozemok na samote, ktorý ponúka panoramatický výhľad na hrad Revištské Podzámčie a krásnu okolitú prírodu. Tento výnimočný stavebný pozemok sa predáva s kompletne schválenou dokumentáciou a všetkými povoleniami pre zahájenie stavby rodinného domu, resp. záhradnej chatky, ktorá vypadá ako bungalov. Celková plocha pozemku je 8651 m2. Pozemok je výbornou investíciou do budúcnosti, ale aj príležitosťou vytvoriť si vlastné bývanie, alebo chalupárčenie v krásnej prírode. Všetky doklady k zahájeniu stavby budú novému majiteľovi ihneď k dispozícii. Elektriku a vodu už máte samozrejme pripravenú na pozemku a polohu tohto pozemku Vám bude závidieť každá návšteva.

 

Revištské Podzámčie je turisticko-rekreačná obec v blízkosti okresného mesta Žarnovica. Leží v srdci krásnej prírody a je vyhľadávanou lokalitou priaznivcov vodáckych aktivít, nakoľko cez ňu preteká rieka Hron. Nájdete v nej aj niekoľko stravovacích objektov, Zveropark, hrad Revištské Podzámčie a mnoho ďalšieho. Má výborné dopravné napojenie na rýchlostnú cestu R1 pre smer BA, TT, NR, ZC, ZV, BB a v jej blízkom okolí je aj Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa, Vodný raj Vyhne, kúpele Sklené Teplice, Salamandra rezort a mnoho ďalšieho.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Ak Vás ponuka zaujala, tak Vám ju rád predstavím na obhliadke, ktorú si môžeme dohodnúť na tel. čísle 0911 628 808

Cena
11 € / m2
Lokalita
Revištské Podzámčie (okres Žarnovica)
Typ
Pre rodinné domy
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Plocha pozemku
8 651,0 m2
Celková / univerzálna plocha
8 651,0 m2
Šírka pozemku
48,00 m
Dĺžka pozemku
181,00 m
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie