2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Nová Baňa (Žarnovica)

???? IMG real ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Nová Baňa (Žarnovica).

 

Tento vkusne zrekonštruovaný 2 izbový bytík zaujme výbornou lokalitou a krásnym výhľadom z kuchynskej terasky (loggie). Byt sa nachádza na 1/6 poschodí a jeho výmera je 49,64m2 + pivnica 2m2. Dispozične pozostáva z 2 izieb, kuchyne s loggiou, chodby, kúpeľne a WC. Celý bytový dom je kvalitne zrekonštruovaný a zateplený minerálnou vlnou čo zabezpečuje zdravšie bývanie. Nehnuteľnosť je vhodná na kvalitné bývanie vo vyhľadávanej lokalite, ale aj ako investícia, pretože o podnájom v meste je veľký záujem. Je voľný ihneď.

 

Nová Baňa a jej okolie ponúka široké spektrum celoročného, rekreačného využitia ako napr. tajch Nová Baňa, jazdenie na koni v jazdeckej škole Beri, ferratový svet Zvonička, Ski Drozdovo a je príkladným mestom v organizovaní kultúrno-spoločenských podujatí. Mesto Nová Baňa je vyhľadávaným miestom turistov, cykloturistov a má výborné dopravné napojenie na rýchlostnú cestu R1 pre smer BA, TT, NR, ZC, ZV, BB. V blízkom okolí je aj Žarnovica, Zlaté Moravce, Levice, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Partizánske.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie nehnuteľnosti Vám podľa Vašich požiadaviek zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Bližšie informácie na tel. čísle 0911 628 808

Cena
99 999 €
Cena podlahovej plochy
2 016,11 € / m2
Lokalita
Nová Baňa (okres Žarnovica)
Typ
2-izbový byt
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
panelová
Zateplenie
áno
Druh parkovania
verejné parkovanie
Podlahová plocha
49,6 m2
Plocha pivnice
2,0 m2
Celková / univerzálna plocha
49,6 m2
Izieb
2
Kúpelní
1
WC
1
Kuchýň
1
Logií
1
Zariadenie
čiastočne zariadený
Poschodie
1
Poschodí celkom
6
Výťah
áno
Pivnica
úplná
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie