Rodinný domček na slnečnej strane obce Hodruša-Hámre (Žarnovica)

Rodinný domček na slnečnej strane obce Hodruša-Hámre (Žarnovica) NOVINKA

???? IMG real ponúka na predaj domček (chalupu) na slnečnej strane obce Hodruša-Hámre (Žarnovica).

 

Pôvodný rodinný domček (chalupa) je ako stvorený na prerobenie podľa vlastných predstáv. Dispozične pozostáva z kuchyne, obývačky, spálne na podkroví a zadná časť domčeka čaká na pristavenie ďalšej izby, alebo sociálneho zariadenia. Dom leží na rovinatom pozemku s rozlohou 713m2 a môžete ho využiť na príjemný oddych s rodinou, alebo sa len tak pokochať krásnym výhľadom na okolitú prírodu Štiavnického vrchov.

Detaily nehnuteľnosti:

nová elektrika na hranici pozemku
voda riešená vrtom vedľa domu
stavba - kameň
strecha sedlová - škridla
vykurovanie - kachlová pec
prístupová cesta - kamenitá (1,5km, ideálne 4x4)

Hodruša-Hámre je malebná obec, ktorá ponúka nespočetné možnosti pohodového bývania v krásnej prírode. Možno ju aj charakterizovať, ako dovolenkovú destináciu, a teda bývanie v tejto obci je, akoby ste boli stále na dovolenke. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a je vyhľadávanou destináciou všetkých, ktorí milujú históriu, baníctvo, šport a relax. Obec ponúka viacero výhod, ktoré nenájdete ani vo väčších mestách (napr. tenisové kurty, viacero športových ihrísk, lyžovanie v stredisku Salamandra resort, ľadová plocha na korčuľovanie, turistické, bežkárske a cyklistické trasy, 3x tajchy (jazerá), ktoré viete využiť na otužovanie, alebo každodenné letné kúpanie. Hodruša-Hámre je aj vstupnou bránou do mesta Banská Štiavnica a na diaľnicu R1 (Žarnovica) je to len pár kilometrov. V blízkosti obce sú aj Žarnovica, Nová Baňa, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Vyhne, Sklené Teplice.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám môže zabezpečiť tím našich špecialistov.

 

Bližšie informácie na tel. čísle 0911 628 808

Cena
cena dohodou
Lokalita
Banská Hodruša (okres Žarnovica)
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia
kamenná
Zateplenie
nie
Podlahová plocha
77,0 m2
Plocha pozemku
713,0 m2
Zastavaná plocha
58,0 m2
Izieb
2
Kuchýň
1
Zariadenie
čiastočne zariadený
Poschodí celkom
2
Chcem bližšie informácie