Investičná nehnuteľnosť (rodinný dom) v obci Kremnické Bane (Kremnica)

Investičná nehnuteľnosť (rodinný dom) v obci Kremnické Bane (Kremnica) NOVINKA

???? IMG real ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v obci Kremnické Bane (Kremnica)

 

Ponúkaná investičná nehnuteľnosť (dom) je vhodná na podnikateľské alebo rekreačné účely, pretože disponuje skvelou strategickou polohou v pohorí Kremnické vrchy, nachádzajúca sa priamo na frekventovanom ťahu Martin - Žiar nad Hronom. Dom pozostáva z 11 izieb, 3 kúpeľní, 3 kuchýň a z veľkej klenbovej pivnice, kde by sa dala urobiť krásna vínna pivnica s terasou. Využitie nehnuteľnosti je však nekonečné nakoľko ide o frekventovaný smer s naozaj navštevovaným okolím. Môžete ju však využiť napr. na vybudovanie viacerých bytových jednotiek, apartmánov, penziónu, ale aj vlastného bývania s podnikateľským zámerom.  

 

Obec Kremnické Bane leží v srdci Kremnických vrchov a je len na skok od historického mesta Kremnica, v ktorom nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. V súčasnosti je známa hlavne neďalekým geografickým stredom Európy. Nachádza sa na skok od vyhľadávaných stredísk Krahule, Skalka arena a na svoje si tu prídu nadšenci turistiky, cykloturistiky, bežkovania, lyžovania, lezenia na ferratách, histórie, alebo len relaxovania v prírode a v kaviarničkách. V blízkom okolí je aj históriou známa Kremnica, Krahule, Skalka, Turček, Turčianske Teplice, Martin, Žiar nad Hronom, Zvolen. Je na hlavnom ťahu Martin - Žiar nad Hronom, kde je aj napojenie na diaľnicu R1 spájajúcu Bratislavu s Banskou Bystricou.

 

Cena je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich špecialistov.

 

Bližšie informácie na tel. čísle + 421 911 628 808

Cena
105 000 €
Cena podlahovej plochy
219,67 € / m2
Lokalita
Kremnické Bane (okres Žiar nad Hronom)
Typ
Rodinný dom
Účel
Predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
pôvodný stav
Konštrukcia
zmiešaná
Podlahová plocha
478,0 m2
Plocha pozemku
676,0 m2
Zastavaná plocha
262,0 m2
Poschodí celkom
2
Hypokalkulačka
Mesačná splátka:
Chcem bližšie informácie